Мовою цифр про передсезонні турніри

Арбітр з Броварів Дмитро Кутаков  став одним з найрезультативніших за кількістю проведених на традиційних передсезонних турнірах КОФФ вирішальних матчів. Актив 41-річного служителя футбольної феміди становить уже сім фіналів. По три рази він проводив останні поєдинки на Меморіалах Макарова та Кирсанова, одного разу — на Меморіалі Голубєва. В послужному списку арбітра УПЛ бракує лише вирішального матчу на Меморіалі Щанова.

Перспективний вітчизняний служитель футбольної феміди Дмитро Ступак був задіяний на трьох вирішальних зустрічах Меморіалу Кирсанова впродовж останніх чотирьох років.  Вихованцеві Київської обласної федерації футболу Дмитру Ступаку виповнився лише 21 рік, але він уже працює на матчах під егідою ПФЛ України. Довіряє юнакові поєдинки підвищеної складності й комітет арбітрів обласної федерації. Ступак став своєрідним рекордсменом останніх років, успішно відпрацювавши три фінали Меморіалу Кирсанова. Сталося це в 2016, 2018 та 2019 роках, коли Дмитро  допомагав арбітрам Бойку, Дубиківському та Кутакову відповідно.

26-річний арбітр ПФЛ Сергій Задиран провів найбільше матчів на цьогорічних традиційних зимових турнірах.  Він очолив реєстр з десятьма відпрацьованими на всіх трьох передсезонних циклах матчами. Цікаво, що молодий арбітр, якого по-праву вважають одним з найперспективніших українських служителів футбольної феміди, виявився найзадіянішим і на Меморіалах Щанова та Кирсанова зокрема. До п’ятірки найзадіяніших арбітрів увійшли також Євген Горбенко та Кирило Гринь— по дев’ять матчів, Жан Симошенко і Андрій Радіоненко — по вісім поєдинків.

22-річний асистент арбітра Владислав Мошковський став рекордсменом по кількості проведених матчів на цьогорічних зимових турнірах. Він був активно задіяний на всіх меморіальних дійствах і провів загалом аж 21 передсезонний матч під егідою Київської обласної федерації футболу. Він розділив пальму першості на Меморіалі Макарова з  Павлом Якименком,  а на двох інших турнірах відпрацював п’ять і сім зустрічей відповідно. До квінтету найзадіяніших на традиційних передсезонних змаганнях асистентів арбітра потрапили також той же  Якименко — 17 матчів, Дмитро Подвальний— 16, Дмитро Докучай — 14 і Сергій Стельмах — 13.

55-річний спостерігач арбітражу Сергій Шкільний відпрацював на зимових турнірах аж півтора десятка матчів.  Він був задіяний на всіх передсезонних змаганнях під егідою Київської обласної федерації футболу. На завершальному традиційному турнірі, Меморіалі Кирсанова, колишній асистент арбітра УПЛ виконував функції делегата і на фінальній зустрічі.

Троє спостерігачів арбітражу відпрацювали на меморіальних турнірах по дванадцять поєдинків. Мова про Леоніда Кубяка, Юрія Леня та Валентина Овдієнка.  Ще троє — Олександр Балакін, Євген Павленко та Іван Карпина — провели по сім турнірних зустрічей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *