Нові призначення на матчі ДЮФЛУ від комітету арбітрів ФФУ

Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Вища ліга.  13, 14 тури

Група 1 (U-16 – U-17)

20.04.2019 (субота). «Юність» (Чернігів) – «Атлет» (Київ). Арбітр – В.Грицай (Київська область). Спостерігач – С.Шкільний (Київська область)

25.04.2019 (четвер). ДЮСШ – 26 (Київ) – «Юність» (Чернігів). Арбітр – К.Гринь (Київська область)

25.04.2019 (четвер). «Атлет» (Київ) – ВОДЮСШ (Вінниця). Арбітр – М.Шевель (Київська область)

25.04.2019 (четвер). «Зміна Оболонь» (Київ) – «Арсенал» (Київ). Арбітр – Є.Горбенко (Київська область). Спостерігач – С.Шкільний (Київська область)

Група 1 (U-14 – U-15)

20.04.2019 (субота). ДЮСШ-26 (Київ) – ВОДЮСШ (Вінниця). Арбітр – К.Гринь (Київська область). Спостерігач – П.Гриценко (Київська область)

20.04.2019 (субота). ОК імені Піддубного (Київ) – КОДЮСШ – «Арсенал» (Щасливе). Спостерігач – Н.Мазуренко (Київська область)

25.04.2019 (четвер). КОДЮСШ – «Арсенал» (Щасливе) – ДЮСШ – 26 (Київ). Асистенти арбітра – П.Якименко, В.Мошковський (обидва – Київська область). Спостерігач – Ю.Лень (Київська область)

25.04.2019 (четвер). «Юність» (Чернігів) – «Атлет» (Київ). Арбітр – В.Грицай (Київська область)

26.04.2019 (п’ятниця). «Десна» (Чернігів) – ОК імені Піддубного (Київ). Арбітр – М.Гасюк (Київська область)

Група 2 (U-16 – U-17)

20.04.2019 (субота). «Локомотив» (Київ) – УФК (Дніпро). Спостерігач – В.Чепіль (Київська область)

21.04.2019 (неділя). ДЮСШ-15 (Київ) – ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя). Арбітр – Є.Горбенко (Київська область). Спостерігач – І.Карпина (Київська область)

25.04.2019 (четвер). «Динамо» (Київ) – «Барса» (Суми). Спостерігач – Н.Мазуренко (Київська область)

25.04.2019 (четвер). Щасливе. «Шахтар» (Донецьк) – ДЮСШ-15 (Київ). Асистенти арбітра – М.Бобровський, Д.Докучай (обидва – Київська область). Спостерігач – А.Нілов (Київська область)

25.04.2019 (четвер). ДЮСШ-15 (Київ) – УФК (Дніпро). Спостерігач – В.Чепіль (Київська область)

Дитячо-юнацька футбольна ліга України.  Перша ліга.  13, 14 тури

Група 7 (U-15 – U-17)

21.04.2019 (неділя). “Зміна” (Біла Церква Київської обл.) –  ДЮСШ-2 (Кропивницький). Асистенти арбітра – Мельниченко М.Д. (Київська обл.), Бобровський М.С. (Київська обл.). Спостерігач –  Гриценко П.А. (Київська обл.)

21.04.2019 (неділя). “Юність-Умань” (Черкаська обл.) –  “Олександрія-Аметист” (Кіровоградська обл.). Арбітр –  Гасюк М.В. (Київська обл.)

26.04.2019 (п’ятниця). “Арсенал” (Біла Церква Київської обл.) –  “Юність-Умань” (Черкаська обл.). Асистенти арбітра – Чорний А.А. (Київська обл.), Стельмах С.С. (Київська обл.). Спостерігач –  Штика О.І. (Київська обл.)

Група 8 (U-15 – U-17)

21.04.2019 (неділя). “Діназ” (Вишгород Київської обл.) –  “Колос” (Ковалівка Київської обл.). Асистенти арбітра – Докучай Д.І. (Київська обл.), Мошковський В.Ю. (Київська обл.). Спостерігач –  Шкільний С.А. (Київська обл.)

21.04.2019 (неділя). ЦС “Фаворит” (Бориспіль Київської обл.) –  “Чайка” (Вишгород Київської обл.). Асистенти арбітра – Якименко П.А. (Київська обл.), Грицай В.О. (Київська обл.). Спостерігач –  Чепіль В.П. (Київська обл.)

21.04.2019 (неділя). “Рубін” (Пісківка Київської обл.) –  КДЮСШ “Чемпіон” (Київ). Асистент арбітра – Гринь К.А. (Київська обл.). Спостерігач –  Мазуренко Н.П. (Київська обл.)

26.04.2019 (п’ятниця). “Чайка” (Вишгород Київської обл.) –  ОЛІСП “Барса” (Суми). Асистенти арбітра – Бобровський М.С. (Київська обл.), Докучай Д.І. (Київська обл.). Спостерігач –  Шкільний С.А. (Київська обл.)

26.04.2019 (п’ятниця). “Ніка” (Київ) –  “Діназ” (Вишгород Київської обл.). Арбітр –  Дьомін Г.С. (Одеська обл.). Спостерігач –  Лень Ю.О. (Київська обл.)

26.04.2019 (п’ятниця). “Колос” (Ковалівка Київської обл.) –  ДЮСШ-1 (Київ). Асистенти арбітра – Якименко П.А. (Київська обл.), Мошковський В.Ю. (Київська обл.). Спостерігач –  Нілов А.М. (Київська обл.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *