Нові призначення від комітету арбітрів ФФУ

Призначення офіційних осіб ФФУ на матчі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів першої ліги сезону 2018/2019 років. 26 тур

01.05.2019 (середа). Петрове. “Інгулець” (Петрове) – “Суми” (Суми). Арбітр –  Сахно О.С. (Київська обл.)

01.05.2019 (середа). Миколаїв. “Миколаїв” (Миколаїв) – “Металіст 1925” (Харків). Асистент арбітра – Беркут О.А. (Сімферополь)

01.05.2019 (середа). Краматорськ. “Авангард” (Краматорськ) – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні). Арбітр –  Кузовлєв Д.І. (Запоріжжя)

Призначення офіційних осіб ФФУ на матчі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2018/2019 років. 23 тур

01.05.2019 (середа). Білозір’я. “ЧеркащинаАкадемія” (Черкаси) – “Минай” (Ужгород). Асистент арбітра – Хіміченко К.М. (Київська обл.)

01.05.2019 (середа). Рівне. “Верес” (Рівне) – “Чайка” (Петропавлівська Борщагівка). Асистент арбітра –  Дубовий О.С. (Луганськ)

Першість України з футболу серед команд U-19 сезону 2018/2019 років. Перша ліга. 19 тур

01.05.2019 (середа). “Зміна-Оболонь” (Київ) – АРЗ (Біла Церква Київської обл.). Спостерігач арбітражу – Карпина І.В. (Київська обл.)

01.05.2019 (середа). ДЮСШ-15 (Київ) – “Полісся” (Житомир). Арбітр –  Дьомін Г.С. (Одеська обл.)

01.05.2019 (середа). ФК “Любомир” (Ставище Київської обл.) – “Оболонь-Бровар” (Київ). Арбітр –  Дубиківський С.С. (Київська обл.), асистенти арбітра –  Мельниченко М.Д. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.). Спостерігач арбітражу – Гриценко П.А. (Київська обл.)

01.05.2019 (середа). ФК “Чемпіон” (Київ) – “Колос” (Ковалівка Київської обл.). Асистенти арбітра –  Якименко П.А. (Київська обл.), Середа А.О. (Київська обл.)

Чемпіонат України серед жіночих команд сезону 2018/2019 р. Вища ліга. 15 тур

27.04.2019 (субота). “Єдність-ШВСМ” (Плиски Чернігівської обл.) – “Пантери” (Умань Черкаської обл.) Арбітр –  Горбенко Є.В. (Київська обл.)

Перша ліга. 7 тур

27.04.2019 (субота). “Колос-Мрія” (Козятинський р-н Вінницької обл.) – ВО ДЮСШ (Вінниця). Арбітр –  Кваша А.М. (Київська обл.)

27.04.2019 (субота). “Атекс-СДЮШОР-16” (Київ) – СК “Вишневе” (Київська обл.). Асистент арбітра – Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр –  Кононов В.Д. (Київська обл.). Спостерігач арбітражу –  Мазуренко Н.П. (Київська обл.)

Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/2019 років. 18 тур

27.04.2019 (субота). “Олімпік” (Кропивницький) – “Авангард” (Корюківка Чернігівської обл.). Асистент арбітра – Мельниченко М.Д. (Київська обл.)

27.04.2019 (субота). “Агродім” (Бахмач Чернігівської обл.) – “Діназ” (Вишгород Київської обл.). Арбітр –  Дьомін Г.С. (Одеська обл.)

28.04.2019 (неділя). “Рубікон-Вишневе” (Київська обл.) – “ЛНЗ-Лебедин” (Черкаська обл.). Четвертий арбітр – Божко Д.С. (Київська обл.)

27.04.2019 (субота). “Мотор” (Запоріжжя) – ФК “Кривий Ріг” (Дніпропетровська обл.). Спостерігач арбітражу –  Карпина І.В. (Київська обл.)

Кубок України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/2019 років. 1/2 фіналу.

01.05.2019 (середа). “Авангард” (Бзів Київської обл.) – СКК “Демня” (Львівська обл.). Четвертий арбітр – Горбенко Є.В. (Київська обл.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *