Ювілей Сергія Бойка

Наш земляк, очільник Комітету арбітрів Київської обласної федерації футболу, відпрацював свій сотий календарний матч у Прем’єр-лізі України.

Ювілейна подія відбулася минулої суботи в Полтаві, де місцева «Ворскла» приймала «Чорноморець» з Одеси. Арбітр з Іванкова зафіксував перемогу гостей з рахунком 2:1.

Поєдинок у Полтаві став сьомим для Сергія Бойка в цьогорічному прем’єрліговому сезоні. А найбільше матчів упродовж одного турнірного року Сергій провів у сезонах 2011-2012 та 2012-2013 років — по 13. Він увійшов до літопису Київщини футбольної як найзадіяніший з-поміж наших арбітрів у Прем’єр-лізі.

Історична прем’єра Бойка припала на 4 жовтня 2008 року. Саме тоді, на стадіоні «Металург» у Кривому Розі, за присутності 1800 глядачів, у лагідний 18-градусний день, він провів свій перший прем’єрліговий поєдинок і зафіксував перемогу «Кривбаса» над ФК «Львів» з рахунком 2:0. Асистентами арбітра-дебютанта, якому виповнився 31 рік, були 37-річний Олег Муравйов з Маріуполя та 45-річний Сергій Шкільний з Вишгорода. А на полі були, серед інших, Балабанов, Бартулович, Грановський, Максимов, Мелащенко, Марущак, Федорчук і наші славні земляки — Костишин, Котенко, Кіцута і Шевелюхін…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *