Меморіал Олега Макарова фінішував

Півфінальні поєдинки пройшли за схожим сценарієм. «Діназ» абсолютно домінував у першому таймі поєдинку з «Джуніорсом» і вже в дебюті повів лік голам. Помазан виграв єдиноборство в повітрі, вишгородці швидко доставили м’яча лівим флангом до чужих володінь і Гида чітко замкнув простріл. А ближче до перерви Гарбар ударом головою після подачі штрафного провів другий гол. Активні підопічні Володимира Бондаренка могли забивати ще і ще, але слушні нагоди змарнували і натомість пропустили самі. Рожок подав кутовий, Коростишевський помилився на виході і Апанчук ударом з повітря підсолодив гірку пігулку для «Джуніорса». По перерві щось надломилося в ігровій поставі професіоналів, аматори поступово вирівняли гру, а потім ініціативу взагалі перебрали на себе. Після подачі Лящука зі штрафного молодий Долженко зрізав шкіряного в свої ворота. Басалкевич поцілив у стійку, Апанчук перевірив на міцність поперечку. А в серії післяматчевих одинадцятиметрових Рум’янцев, який вимушено замінив травмованого ще до перерви Погорілого, двічі взяв гору над опонентами і вивів обласного віце-чемпіона до фіналу.

Щось подібне відбувалось і в ірпінсько-савинцівському протистоянні. «Кудрівка» провела перший тайм у красивому пориві — розмашисто, комбінаційно, цілеспрямовано. Шарило забив, він же та Грищенко змарнували ще кілька чудових нагод. І навіть дивовижний самостріл Кубенка — ірпінець у жорсткій протидії наполегливому Ковтуну могутнім ударом струсонув сітку за спиною Сабатюка — нічого не змінив у перебігу подій. Однак по перерві гості з Полтавщини доволі швидко забили двічі і перевернули все з ніг на голову. Субочев майстерно виконав штрафний, закрутивши м’яча над живою стінкою метрів з вісімнадцяти, а Стрельцов обернув на гол одинадцятиметровий. Під кінець зустрічі Кунєв, який до цього заробив результативні штрафні та пенальті, уміло використав передачу Стрельцова і довів рахунок до розгромного.

Півфінали Меморіалу Олега Макарова. Манеж НТБ «Динамо». 3 лютого, понеділок.

ДІНАЗ (Вишгород) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 2:2 (Гида, 4, Гарбар, 35 — Апанчук, 10, Долженко, 76, у свої ворота), серія пенальті — 2:4.

Пенальті реалізували: Гарбар, Добровольський — Осадчий, Рожок, Поздєєв, Апанчук.

Пенальті не реалізували: Дмитренко, Безпалий (обидва — Діназ).

Арбітри Сергій Бойко — Єлизавета Настусенко, Віктор Аврамчук.  Спостерігач арбітражу Леонід Ярмолинський.

КУДРІВКА (Ірпінь) — ОЛІМПІЯ (Савинці) — 1:4 (Шарило, 4 — Кубенко, 31, у свої ворота, Субочев, 49, Стрельцов, 54, пн, Кунєв, 82).

Арбітри Микола Балакін — Владислав Мошковський, Дмитро Подвальний.  Спостерігач арбітражу Леонід Ярмолинський.

В середу, 5 лютого,  в динамівському манежі на Конча-Заспі відбувся фінальний матч ювілейного підготовчого турніру під егідою КОАФ. Основні події в останньому поєдинку популярних змагань відбулися в дебюті. Спочатку Олександр Апанчук скориставшись передачею Артура Купрія, повів лік голам. Але буквально за кільканадцять миттєвостей «Джуніорс» опинився в чисельній меншості.  Арбітр зустрічі Олександр Сахно вилучив з поля Артема Науменка. Надалі «Джуніорс» намагався спростити гру і використовував кожну нагоду для контрвипаду. А гості з Полтавщини час од часу загрожували воротам сільської команди зі Шпитьків. Рахунок, однак, не змінився і головний приз ювілейного турніру вивезли на Київщину. Нагороди переможцям і фіналістам вручали донька Олега Макарова — Анастасія, легендарний футболіст Володимир Мунтян і Голова Київської обласної асоціації футболу Андрій Засуха.

Фінальний поєдинок ювілейного, двадцять п’ятого за ліком підготовчого турніру з міжнародним статусом провів арбітр Першої національної ліги Олександр Сахно.  Він є вихованцем яготинського футболу, в аматорських змаганнях найвищого обласного рівня задіяний вже шостий рік поспіль. Два роки тому Сахно вже проводив останню зустріч Меморіалу Макарова — тоді він зафіксував перемогу ковалівського «Колоса» над чернігівської «Десною». Асистентами арбітра працювали представники Української прем’єр-ліги Олександр Дашко та Віктор Матяш, четвертий арбітр — Анастасія Резнік. Обов’язки делегата Київської обласної асоціації футболу на вирішальній зустрічі Меморіалу Макарова-2020 виконував  Олександр Балакін.