Теорія та практика завжди йдуть поруч

У період пандемії коронавірусу футбольні матчі серед професійних та аматорських клубів призупинені на невизначний крок.
Комітет арбітрів громадської спілки київської обласної асоціації футболу розробив ряд заходів для дистанційного навчання арбітрів та спостерігачів арбітражу Київщини.

Насамперед завдяки електронним засобам зв’язку члени комітету арбітрів готують відеокліпи на різні ігрові ситуації у матчах та пропонують всім пройти онлайн тестування.

Питання складні, проте керівництво комітету арбітрів КОАФ працює над тим, щоб всі, хто задіяні у арбітражу, змогли приймати правильні рішення згідно критеріїв та рекомендацій. За цей період більш ніж 100 чоловік з різних регіонів Київщини були задіяні у навчальному процесі .

Після кожного тестування проводиться досконалий аналіз кожного питання. Керівництво громадської спілки КОАФ отримує багато схвальних відгуків за можливість такого дистанційного навчання, а комітет арбітрів розглядає питання продовжувати таку практику і після закінчення карантину. Це важливо, принаймні, для віддалених районів Київської області.

Теорія та практика завжди йдуть поруч. Пройде час і ці знання арбітри та спостерігачі арбітражу зможуть продемонструвати під час офіційних матчів.

3 thoughts on “Теорія та практика завжди йдуть поруч

 1. Владимир Маслов says:

  Очень полезная работа! Постоянно держит в тонусе, хотя и в теоритическом. Скорее бы применить приобретённые знания на практике!!!

 2. Господин Бокий (Монреаль) says:

  Согласен, нужно наладить сотрудничество с Ассоциацией арбитров Канады и Квебека!

  • Казмірчук Руслан says:

   Цілком підтримуємо ідею Миколи (the junior). Спорт має єднати людей в усіх країнах і на усіх континентах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *