Федорук найзадіяніший у вищій лізі, Устименко – в першій

Офіційний сайт Київської обласної асоціації футболу підбив підсумки сезону-2020 серед арбітрів, які провели найбільше матчів у чемпіонаті та першості Київщини.

Найзадіянішим у вищій лізі був киянин Андрій Федорук. У якості головного арбітра він провів 16 зустрічей. Найбільше залучався на матчі за участю «Софії» (5 разів), а от на гру «Беркут-Легіона» жодного разу не отримав призначення. У проведених матчах Федорук вилучив із поля шістьох футболістів та призначив сім пенальті.

Чотирнадцять вищолігових матчів у чемпіонаті Київщини відпрацював Сергій Задиран, по одинадцять — Сергій Бойко, Дмитро Кузовлєв і Олександр Титов, десять — Микола Балакін. А взагалі календарні зустрічі чемпіонатного рангу проводили цього року 23 арбітри.

А от найбільше матчів у першій лізі мав Володимир Устименко з Германівки. У його активі 14 зустрічей першості Київщини. Найбільше – 5 – за участі «Кристала» з Яготина, а загалом він працював на поєдинках усіх учасників чемпіонату.

По одинадцять зустрічей в обласній першій лізі провели Сергій Задиран і Олександр Титов, десять — Кирило Гринь. А ще цього року до гурту першолігових арбітрів долучилися Катерина Усова, Михайло Закусило, Валерій Іващенко, Богдан Каденко, Кирило Мартиненко, Владислав Мельник і Ростислав Підпалий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *