Номінанти сезону-2020 підбивають підсумки

Комітет арбітрів КОАФ разом із керівництвом асоціації визначили топ-п’ятірки арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу, які були задіяні у проведенні матчів у офіційних турнірах Київщини футбольної. Загалом лауреати позитивно оцінили сезон 2020 року.

Владислав Грицай, який увійшов до числа найкращих арбітрів, вважає, що, попри пандемію та відкладення початку сезону, вдалося провести дуже непоганий та цікавий чемпіонат як у вищій, так в першій лігах. Серед матчів, які йому запам’яталися, виділив поєдинок між березанською «Дружбою» та «Бородянкою», в якому гості здобули вольову перемогу. Також у грі відбулося дуже прикре та неприємне зіткнення головами нападника господарів та воротаря гостей, і обох забрала карета швидкої допомоги. Перед Новим роком Владислав бажає всім, у першу чергу, берегти себе та своїх близьких та не зволікати на будь-які труднощі в прийдешньому 2021-му.

Максиму Величку, якого було визнано серед найкращих асистентів, сезон більше запам’ятався легковажністю та безвідповідальністю команд щодо дотримання медичного протоколу. Серед матчів, які відклалися у пам’яті, відзначив фінал Кубка області між «Беркутом» та «Соколом», не найсильніший порівняно з попередніми роками, але, напевно, на це вплинула ситуація у країні та світі. А перед Новим роком Максим побажав усім удачі та саморозвитку.

Іван Карпина, який став лауреатом у номінації на найкращого спостерігача арбітражу, відзначив, що сезон-2020 був дуже важким у зв’язку з епідеміологічною ситуацією у країні, але при цьому арбітри та спостерігачі з честю впоралися з усіма труднощами та завершили сезон на мажорній ноті. Найбільше запам’ятався матч «Асканія» – «Юніор», у якому було багато боротьби та єдиноборств, два вилучення та багато красивих голів, а бригада арбітрів блискуче провела поєдинок. Серед побажань від спостерігача арбітражу – усім здоров’я та добре зустріти новорічні та різдвяні свята. Але при цьому Іван Володимирович застерігає не сильно розслаблятися, оскільки наступний сезон уже не за горами, і вже наприкінці січня стартує традиційний турнір пам’яті Олега Макарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *