Номінанти сезону-2020 підбивають підсумки

Комітет арбітрів КОАФ разом із керівництвом асоціації визначили топ-п’ятірки арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу, які були задіяні у проведенні матчів у офіційних турнірах Київщини футбольної.

Загалом лауреати позитивно оцінили сезон 2020 року.

Олександру Титову, який увійшов до числа найкращих арбітрів, сезон-2020 запам’ятався непередбачуваними результатами, цікавим фінішем та чудовою організацією змагань Київською обласною асоціацією футболу. Серед матчів, які запам’яталися, рефері виділив поєдинок між «Соколом» та «Джуніорсом». Матч проходив за неймовірної спеки як у прямому (висока температура повітря), так і переносному («заруба» на футбольному полі) сенсах, при цьому на останніх хвилинах ще й пішла страшенна злива. На 2021 же рік Олександр побажав усім здоров`я та сил зростати над собою.

Дмитро Подвальний, визнаний серед найкращих асистентів, вважає, що сезон, що завершився, пройшов на високому рівні як у вищій, так і в першій лігах, команди боролися до останнього туру. При цьому всі суперники були більш-менш рівні за класом, аутсайдери могли відібрати очки у лідерів, що додавало ще більшого інтересу та можливості підготувати себе до матчів всеукраїнського рівня. Серед матчів, що запам’яталися, виокремлюються поєдинки «Денгофф» — «Десна», в якому були якісний футбол та безкомпромісна боротьба, а також «Межигір’я» — «Денгофф», де зустрічалися перша та друга команди чемпіонату. Серед побажань колегам від Дмитра — міцного здоров’я, мінімізувати травматичність, великої кількості ігор та кар’єрного зростання й розвитку.

Сергій Скрипак, який став лауреатом у номінації на найкращого спостерігача арбітражу, оцінив враження від сезону як позитивні, оскільки, незважаючи на пандемію коронавірусу, чемпіонат та самі матчі були проведені на високому рівні, а інтрига за призові місця до останнього туру у вищій лізі лише підтверджує це. Серед матчів, які найбільше запам’яталися, виокремлюється поєдинок «Денгофф» — «Сокол». В якості побажань на 2021 рік від Сергія Володимировича — здоров’я, професійного зростання, а також менше думок про пандемію й більше про футбол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *