Номінанти сезону-2020 підбивають підсумки

Комітет арбітрів КОАФ разом із керівництвом асоціації визначили топ-п’ятірки арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу, які були задіяні у проведенні матчів у офіційних турнірах Київщини футбольної.

Загалом лауреати позитивно оцінили сезон 2020 року.

Андрій Федорук, який увійшов до числа найкращих арбітрів, відзначив, що сезон було проведено на високому рівні як у плані організації матчів, так і роботи арбітрів на них. Матч, який запам’ятався найбільше, – поєдинок кінцівки сезону між «Десною» та «Межигір’ям», який пройшов на важкому полі з великою кількістю моментів. Серед побажань від Андрія – не зупинятися на досягнутому, професійного зростання та успішного проведення сезону-2021.

Владислав Волинець, визнаний серед найкращих асистентів, вважає, що, незважаючи на багато перепон для проведення чемпіонату-2020, організаторам вдалося провести його на високому рівні. Звісно, через пандемію COVID-19 емоції були не такими яскравими, але арбітри займалися улюбленою справою й продовжували прогресувати. Найкращим матчем, на думку лауреата, став поєдинок «Сокіл» – «Межигір’я», де планка гри була доволі високою, команди показали сильну гру, а арбітри відпрацювали на хорошому фаховому рівні. Перед новорічними святами Владислав побажав усім міцного здоров’я й щоб наша улюблена справа приносила всім лише позитивні емоції.

Вадим Шельменко, який став лауреатом у номінації на найкращого спостерігача арбітражу, вважає, що, незважаючи на всі труднощі через пандемію, КОАФ та комітет арбітрів зробили все для того, щоб змагання на Київщині пройшли на високому рівні, у чесній та безкомпромісній боротьбі. Найбільше спостерігачу запам’ятався матч між «Десною» (Погреби) та «Кудрівкою». Гра, що дивилася на одному диханні та проходила на зустрічних курсах, завершилася бойовою нічиєю – 3:3. У новому році Вадим Георгійович побажав усім здоров’я, щастя, миру й щоб увесь негатив залишився в минулому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *