Номінанти сезону-2020 підбивають підсумки

Комітет арбітрів КОАФ разом із керівництвом асоціації визначили топ-п’ятірки арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу, які були задіяні у проведенні матчів у офіційних турнірах Київщини футбольної. Загалом лауреати позитивно оцінили сезон 2020 року.

Сергій Задіран, який увійшов до числа найкращих арбітрів, дав позитивну оцінку сезону-2020. Матчі рефері не став виокремлювати, відзначивши лише, що кожен був по-своєму індивідуальним та особливим. А в якості побажань на 2021 рік передав собі та колегам працювати над собою та прогресувати.

Анастасія Резнік, яку було визнано серед найкращих асистентів, також позитивно оцінила календарний турнірний рік. Серед матчів, який найбільше запам’ятався, відзначила поєдинок першої ліги «Альянс» – «Вертикаль». Перед новорічними святами Анастасія побажала, щоб усі були здорові – як арбітри, так найдорожчі близькі люди.

Олександр Грицай, який став лауреатом у номінації на найкращого спостерігача арбітражу, оцінив 2020-й рік як нелегкий, але загалом відзначив високий рівень арбітражу. Серед матчів, які найбільше запам’яталися, виокремлюється гра між «Денгофф» та «Беркут-Легіон», в якій рівень напруги був максимальний. Зокрема, на 90-й хвилині гості забили гол і повели в рахунку, але на 2-й (!) та 5-й (!) компенсованих хвилинах пропустили й дозволили відсвяткувати перемогу господарям. Серед побажань від Олександра Володимировича – удачі, багато цікавих ігор та уникнути травм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *