Номінанти сезону-2020 підбивають підсумки

Комітет арбітрів КОАФ разом із керівництвом асоціації визначили топ-п’ятірки арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу, які були задіяні у проведенні матчів у офіційних турнірах Київщини футбольної. Загалом лауреати позитивно оцінили сезон 2020 року.

Володимир Устименко, який увійшов до числа найкращих арбітрів, високо оцінив рівень проведених змагань, але при цьому відзначив, що через пандемію коронавірусу вони водночав були й незвичними. Серед матчів рефері запам’ятався поєдинок між березанською «Дружбою» та їхніми одноклубниками з Мирівки. А на 2021 рік побажав собі та колегам підкорення нових висот – як у плані змагань, так і в особистому плані.

Світлані Грушко, яку було визнано серед найкращих асистентів, сезон-2020 запам’ятається на все життя. Серед матчів, які найбільше запам’яталися, рефері відзначила перший поєдинок у чемпіонаті області, на якому довелося працювати після тривалого карантину, а також дебютний матч у вітчизняній Прем’єр-лізі між «Олександрією» та полтавською «Ворсклою». Перед новорічними святами Світлана побажала, щоб усі колеги пережили в 2021-му якомога більше моментів, від яких переповнює щастя, адже бути щасливим, на її думку, – це найважливіше в житті кожної людини.

У Володимира Киряхно, який став лауреатом у номінації на найкращого спостерігача арбітражу, залишилися хороші враження від сезону-2020, який у нелегкі часи вдалося провести на високому рівні. Серед матчів, які найбільше запам’яталися, виокремлюється гра між «Асканією-Флора» та пустоварівським «Колосом», в якій обидві команди грали з повною самовіддачею до останніх хвилин. Серед побажань від Володимира Олександровича – міцного здоров’я та взаєморозуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *